Sunday, December 29, 2013

Tai įvairūs kremai, losjonai ar putos, kurių sudėtyje yra tioglikolato (thioglycolate), sumaišyto su


Lygi ir švelni ph scale oda buvo ir yra tobulo grožio standartas, todėl nepageidaujamų plaukelių šalinimas yra įprasta šiuolaikinės moters kasdienybė. Siekiant geriausio rezultato ir ieškant tinkamiausios technikos, pravartu žinoti galimus plaukelių šalinimo metodus.
Pagal metodo sudėtingumą ir efektą plaukelių šalinimo būdus galima suskirstyti į laikinuosius ir ilgalaikius. Pirmuoju atveju plaukai šalinami ph scale su šaknimis arba nuo odos paviršiaus, o antruoju sunaikinamas plauko folikulas ir maišelis, todėl plaukas nebeatauga.
Laikinųjų šalinimo procedūrų efektas vėlgi skirtingas. Depiliuojant ph scale vašku, cukrumi ar mechaniškai, plaukas pašalinamas su šaknimi, o folikulas ir maišelis sudirginami, todėl plaukai atauga retesni ir ne taip greitai. Plaukelius šalinant cheminiu būdu ar skutant šaknys nepažeidžiamos, plaukai pašalinami tik nuo odos paviršiaus. Jie atauga gana greitai ir netgi storesni. Taip yra, nes likusios plaukų ph scale šaknys gauna tiek pat mitybos medžiagų kaip anksčiau, todėl stiprėja, užaugina storesnį ir tvirtesnį plauką. Taip skatinamas plaukų augimas ir šaknų stiprėjimas. Procedūrą tenka atlikti dažniau. Dirginama oda, yra pavojus ją pažeisti.
Ilgalaikis plaukų šalinimas pvz., pasitelkus ph scale elektros srovę (elektrolizė), atliekamas suardant plauko šaknies apačioje esančius jungiamojo audinio spenelius (papilla), kurie užtikrina plauko mitybą. Plaukai atauga ph scale šviesesni ir silpnesni arba visai nebeauga. Kad būtų pasiektas norimas ph scale rezultatas, kiekvienam folikului reikalingos kelios procedūros. Jas atlieka paprastai specialųjį pasirengimą turintys profesionalai.
Epiliatoriai yra puikūs skutimosi peiliukų pakaitalai. Daugkartinio naudojimo ph scale nebrangi priemonė patogi ph scale šalinti plaukelius ph scale namuose. Vis dėlto epiliacija gana skausminga procedūra, paprastai nepakanka tik vieną kartą per odą brūkštelėti epiliatoriumi. Norint pašalinti trumpus plaukelius tenka tą pačią vietą aparato antgaliu tenka apdoroti lėtai ir net keletą kartų. ph scale Epiliatoriumi nerekomenduojama ph scale naudotis išsiplėtus kojų venoms.
Depiliacijai naudojamas vaškas yra dervų ir aliejaus mišinys, paįvairintas įvairiais papildomais komponentais. Vaškas gali būti sintetinis ir natūralus. Sintetinis vaškas išgaunamas apdirbant naftos produktus, todėl jis yra elastingesnis nei natūralus, jį lengviau ph scale naudoti. Natūralus vaškas iš gamtos produktų: medžių sulos, pušų sakų, bičių vaško.
Dabar įmanoma rasti įvairiausio vaško depiliacijai: su aukso dalelėmis, su šokoladu, medumi, alavijais ph scale ir t. t. Naudoti namuose skirtas vaškas būna indeliuose arba kasetėse , jų naudojimas gana paprastas. Tereikia šiltą vašką užtepti paplaukiui ir, uždėjus popierinę juostelę, ph scale vašką nuplėšti prieš plauką. Glotni oda išlieka gana ilgai, apie 4 6 savaites.
Nors procedūra atrodo gana nesudėtinga, daugeliui nepavyksta jos atlikti tinkamai: išraunami ne visi plaukeliai (ilgesnių nei 5 mm pašalinti nepavyksta), kiti nutrūksta, neretai procedūra ph scale nutraukiama dėl skausmo. ph scale Po procedūros plaukeliai neretai pradeda įaugti, jaučiamas deginimas ar skausmas, sudirgsta oda.
Depiliaciją vašku rekomenduojama atlikti pas specialistus. Jie gali tinkamai įvertinti plaukelių augimo kryptį, parinkti kosmetiką prieš ir po depiliacijos, įvertinti depiliuojamą zoną, užtikrinti optimalų rezultatą. Nepatariama namuose ph scale mėginti depiliuotis jautrių kūno vietų.
Šiuo metu tai populiari plaukelių šalinimo procedūra. ph scale Internete gausu receptų, kaip pasigaminti depiliacijai skirtą cukrų. Depiliacija cukrumi yra analogiška depiliacijai vašku, bet turi daugiau privalumų. Metodas ekologiškas (naudojamas tik cukrus, citrina ir vanduo), išpešami trumpesni plaukeliai (3 4 mm), masė neprilimpa prie odos, todėl plaukelių šalinimas mažiau skausmingas, cukraus ph scale sudėtyje esanti citrina veikia dezinfekuojančiai. Cukrus procedūros metu būna kambario temperatūros, todėl mažiau traumuojamos kraujagyslės, taigi šis depiliacijos būdas tinka žmonėms, turintiems problemų su venomis. Procedūra namuose visai nebrangi, nes depiliaciniam cukrui tereikia vandens, cukraus ir citrinos sulčių. Salone už šią procedūrą sumokėsite daugiau nei už depiliaciją vašku.
Tai įvairūs kremai, losjonai ar putos, kurių sudėtyje yra tioglikolato (thioglycolate), sumaišyto su natrio hidroksidu arba kalcio hidroksidu, kurie intensyviai tirpina cheminius ryšius tarp plaukų ir odos ląstelių. Šio metodo svarbiausias ph scale privalumas tas, kad priešingai negu po skutimo plaukeliai atauga glotnesni, apvalesniais galiukais ir ne tokie aštrūs, todėl plaukelių augimas vizualiai vyksta ilgiau. Rezultatas vis tiek nėra ilgalaikis, plaukelius tenka šalinti bent vieną kartą per savaitę ar net dažniau.
Plaukelių balinimas. Šiuo atveju plaukeliai nepašalinami, tačiau nušviesinti jie tampa mažiau pastebimi. Šis būdas praverčia, kai plaukeliai yra tamsūs ir gana ploni, jų nedaug. Balinimo procedūra yra labai paprasta: odos plotai tiesiog aplikuojami balinančiais chemikalais (paprastai peroksidu), kol išnyksta plaukelių tamsus pigmentas.

No comments:

Post a Comment